WellO2 Oy
Verstaankatu 5 A 3, 33100 TAMPERE, FINLAND

Mailadress: kundservice@wello2.com
Försäljning och beställningar: sales@wello2.com

Telefontid kundsupport 13.00–17.00, vardagar.

+358 10 58 37 968

(8,35snt/samtal och 16,69 snt/minut + avgift  som din operatör debiterar för utrikessamtal)


Faktureringsinformation»
.
Tuomas Mattelmäki

Tuomas Mattelmäki
CEO
tuomas.mattelmaki@wello2.com
+358400640403

Aulis Kärkkäinen

Aulis Kärkkäinen
Styrelseordförande
aulis.karkkainen@wello2.com
+358500573105

Arja Ahvenniemi

Arja Ahvenniemi
Partnerships & Administration Manager
arja.ahvenniemi@wello2.com
+358505997706
.
.
.
Tuomas Lilleberg
Affärsutveckling, Asien
tuomas.lilleberg@wello2.com

+85298823960


Katri Lindberg

Katri Lindberg
Specialist på lungsjukdomar
katri.lindberg@wello2.com
+358407373712

Soile Hällfors
.
Soile Hällfors
Andnings- och appliceringsspecialist
soile.hallfors@wello2.com
+358452090770
.
Marko Remes

Marko Remes
Key account manager
marko.remes@wello2.com
+358503097066

Petri Remes

Petri Remes
IT- och logistikchef
petri.remes@wello2.com
+358505227635

.
Jaana Marttinen
.
Jaana Marttinen
Kundservice
jaana.marttinen@wello2.com
+358105837968
.
Sanni Tähtinen
.
Sanni Tähtinen
Marknadskoordinator
sanni.tahtinen@wello2.com
+358504756266
.
.

WellO2 siktar på att bli den ledande experten inom andningshälsa med ett nytt, holistiskt affärskoncept som innehåller data- och apparat innovationer.